Stal Chocianów - strona oficjalna

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. jozefj 33

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Stal - Zamet
Ładowanie...

Andrzej Wójcik nowym trenerem Stali

• autor: Administracja, 2012-12-18 19:30

Urodzony w Wałbrzychu, 49-letni Andrzej Wójcik został nowym szkoleniowcem Stali Chocianów. Zastąpił on na stanowisku Zbigniewa Grzybowskiego, który jeszcze przed zakończeniem rundy jesiennej 2012 roku zrezygnował z tej funkcji.

Wójcik ostatnie 2,5 roku spędził w pobliskim Parchowie, gdzie pełnił dwie funkcje - trenera, jak i zawodnika. Gra na pozycji obrońcy, mionionej rundy wystąpił w 13 z 14 spotkań Victorii, wszystkie w pełnym wymiarze czasowym. Mimo upływu lat, nadal jest bardzo przydatnym zawodnikiem, doświadczenie robi swoje. Piłkarską karierę rozpoczynał w wieku 19 lat, w miejscowości, gdzie się urodził, a więc Wałbrzychu, w miejscowym Górniku. Pograł tam długo, bo aż 6,5 roku i przeszedł do Zagłębia Lubin. W Lubinie grał 4,5 roku, w międzyczasie zdobywając z tym klubem w 1991 roku Mistrzostwo Polski. Po Zagłębiu przez blisko kolejne 10 lat grywał za granicą, w Niemczech. Najpierw FC Magdeburgu, potem w TSG Calbe. Po przygodzie zagranicznej wrócił do Polski, do "okręgowicza" z naszego legnickiego OZPN-u - Odry Chobienia. W Chobieni spędził dwa sezony, po czym przeniósł się do Parchowa. Teraz kolejny etap w karierze pt. "Stal Chocianów". Czekamy na pierwsze ruchy kadrowe, jak i planowe nowego szkoleniowca. Jak tylko będzie coś wiadomo, napiszemy o tym. Nasz nowy szkoleniowiec pozostanie nadal trenerem pierwszej drużyny w Parchowie.

autor: ~Kibic 2012-12-24 11:42:29

avatar Na pewno dobry ruch ze sprowadzeniem Wójcika :-)

autor: ~sympatyk 2012-12-27 16:35:40

avatar Ciekawe jak ten Wójcik poradzi sobie jako trener trzech zespołów Stali,Victorii seniorzy i ma jeszcze grupę dzieci w Polkowicach ?Bardzo dobry trener ,ale prowadzenie trzech zespołów to lekkie przegięcie.

autor: ~kibic 2012-12-28 11:31:37

avatar Zastanawia mnie co teraz bedzie sie dzialo. Czy dalej jak u Grzybka beda graly swiete krowy. Powinnismy stawiac na osoby z chocianowa. Nie gramy przeciez na jakims wybitnie wysokim poziomie ze potrzeba nam sciagac zawodnikow z innych miast. To jest liga okręgowa i wedlug mnie miloby bylo gdyby o sile zespolu stanowili zawodnicy z Chocianowa. Mamy wielu dobrych zawodnikow z naszego miasta. Bień Pyrzynski Krzysiek Komarek to bardzo zdolni zawodnicy. Jest kilku fajnych młodszych chlopakow, ktorzy wedlug mnie poradziliby sobie w okregowce . Stawiajmy na młodzież plus kilku doswiadczonych, a mysle ze zaprocentuje to w przyszlosci. I wywalmy caly ten Lubin i Polkowice z naszego klubu, bo tu tez mamy material na okregowke. Wystarczy dac chlopakom szanse i pokazac im ze sie w nich wierzy! :)

autor: ~blisko klubu 2012-12-31 15:05:44

avatar przepraszam bardzo ale chlopaki z lubina i polkowic na sile sie tutaj nie pchali a pozatym wystarczy spojrzec ile osob z chocianowa jest na treningach? no wlasnie z 3 reszta to lubin wiec nie gadajmy ze ich wywalic bo duzo sie im zawdziecza a chlopaki sa spoko tylko trzebakogos znac a nie oceniac ze z Zaglebia to odrazu gwiazdy! pozdrawiam Stalowiec a te niewierne mendy niech nie przychodza na mecze co jak sie wygrywa to sa za zawodnikami piatki przybijaja a jak nie idzie to psy wieszaja ! ! !

autor: ~don diego 2013-01-01 11:53:31

autor: ~leon 2013-01-02 13:17:51

avatar kto u nas gra z polkowic..

autor: ~anonim 2013-01-02 18:05:24

avatar coś na temat przygotowań do rundy wiosennej ?

autor: ~Administracja 2013-01-02 18:50:59

avatar Nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych informacji na temat planów przygotowawczych, powinny się pojawić na dniach.

autor: ~anonim 2013-01-03 11:01:55

autor: ~kibic 2013-01-03 13:28:49

avatar P.Bien podobno rozmawia z Orkanem Szczedrzykowice i juz chyba nie bedzie gral w Stali,B.Sambor obraził sie,że jego brat maciek nie gra i zakończyl karierę,D.Kałuża obrazil sie na grzybowskiego a P.Krystek gra gdzies na wiosce.Fajna paka zrobiła sie w Chocianowcu gra tam miedy innymi M.Wolski dawniej Stal,dwóch jaskólskich,stefanko,i dawnie gracze Blast-Ekspolu.

autor: ~don diego 2013-01-03 22:11:39

autor: ~anonim 2013-01-04 09:30:05

avatar z tego co wiem to do stali wróci M Sambor B Sambor a P Krystek Klubu szuka

autor: ~kibic 2013-01-04 11:31:48

avatar trzeba solidnego bramkarza,obronce i srodkowego pomocnika

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Stal ChocianówOdra Ścinawa
Stal Chocianów 1:4 Odra Ścinawa